O RUCHU RODAKÓW
PRZYSTĄP DO RUCHU RODAKÓW
RODAKpress - head
HOME - button
Tak, jestem homofobem.... - ŁUKASZ ADAMSKI

 

 

 

 

 

 

 

 


Tak, jestem homofobem....

....i boję się różowego faszyzmu

Gejowski faszyzm zatacza coraz szersze kręgi. Parę miesięcy temu Carrie Prejean wywołała podczas konkursu na Miss Ameryki wielki skandal mówiąc, że jej zdaniem rodziną można nazwać tylko związek kobiety z mężczyzną. Przypomnijmy, że Miss Kalifornii Carrie Prejean, była murowaną kandydatką do zdobycia tytułu najpiękniejszej Amerykanki. Podczas finału konkursu musiała jednak odpowiedzieć na pytanie znanego w USA homoseksualisty Pereza Hiltona, który chciał wiedzieć czy, jej zdaniem, amerykańskie stany powinny zalegalizować małżeństwa osób tej samej płci. I odpowiedziała nie tak jak jedynie słuszna ideologia nakazuje. - Tak zostałam wychowana. Taki pogląd panuje w moim kraju i w mojej rodzinie- powiedziała Prejean. Korona powędrowała więc do Miss Karoliny Północnej. Perez Hilton ( swoją droga ciekawe, że tak wielu Hiltonów myśli swoimi narządami płciowymi zamiast głową) nazwał Miss Kalifornii głupią suką, której sam zerwałby z głowy koronę, gdyby jednak dostała tytuł Miss. Jednak Amerykanie, mimo tego, że wybrali na prezydenta plastikowego aborcjonistę i arcylewaka Obamę, są jeszcze najbardziej zdroworozsądkowym społeczeństwem na kuli ziemskiej.

Prejean od razu po programie, w którym wypowiedziała te "zbrodnicze" słowa dostała setki tysięcy maili poparcia, chrześcijańskie organizacje zaczęły ją zapraszać na swoje spotkania, zaś telewizja FOX, czyli coś co przydałoby się w naszym kraju jako odtrutka na liberalny chłam płynący z telewizji, zaproponowała jej własny program. Jednak miłujący pokój różowi faszyści spod znaku tęczowego sierpa i młota postanowili, w imię tolerancji rzecz jasna, zniszczyć najpiękniejszą kobietę Kalifornii i zmusili władze konkursu Miss Kalifornii by odebrały jej tytuł. "Lepiej późno niż wcale" skomentowały to organizacje gejowskie. Natomiast gwiazdeczki Hollywood z przećpanymi mózgami rozdzierały szaty, pytając jak to możliwe, że ktokolwiek może myśleć, że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. Przerażające jest, że Prejean stała się wrogiem publicznym numer 1 tylko dlatego, że powiedziała rzecz oczywistą. To pokazuje jak daleko różowy robespierryzm wkradł się do naszego życia. Różowa rewolucja, która z pozoru wygląda na walkę miłych chłoptasiów i niewinnych babochłopów o swoje prawa, przerodziła się już w jawny jakobinizm z medialną gilotyną, która czyha na każdego popełniającego myślozbrodnie człowieka. Przykład Prejean jest tylko wierzchołkiem góry lodowej. Gdy geje wymyślili słowo homofob jako oręż do walki z nową burżuazją, przekonywałem, że homofobem nie jestem, bo zgodnie z terminologią, fobia znaczy strach, a ja się gejów nie boję. Dziś zmieniam zdanie.

Tak jestem homofobem. Tak, boje się tej krwiożerczej, różowej armii homosiów, która pragnie ograniczyć moją wolność religijną i nakazuje moim braciom chrześcijanom oddawać dzieci do adopcji pederastom. Tak, boję się, że mój syn, który rodzi się na parę tygodni będzie musiał na wychowaniu seksualnym w szkole zakładać prezerwatywy na banany i uczyć się jak wspaniale jest być pederastą. Tak, boję się, że Rzecznik praw obywatelskich dr. Kochanowski przepchnie swój projekt o trzech latach więzienia za krytykę homoseksualizmu i pójdę siedzieć za poglądy. Tak, boję się przymusowego leczenia z homofobi, jakiemu zostali poddani holenderscy i angielscy dziennikarze katoliccy za nazwanie homoseksualizmu dewiacją. Tak, boję się, że moi przewodnicy duchowi będą zamykani w więzieniach za nazywanie homoseksualizmu grzechem, jak był to w przypadku szwedzkiego pastora Ake Greena, który na ambonie czytał Biblię. Tak, boję się wylewających na mnie krew zakażoną wirusem HIV gejowskich bojówkarzy, którzy tak walczyli o tolerancję z dr. Paulem Cameronem. Tak, boję się księży modernistów, którzy wspierając homoseksualizm są koniem trojańskim mojego Kościoła. Tak jestem homofobem i boję się różowego faszyzmu.

Łukasz Adamski
www.lukaszadamski.pl

27. 07. 2009r.
RODAKpress

 
RUCH RODAKÓW : O Ruchu Dolacz i Ty
RODAKpress : Aktualnosci w RR Nasze drogi
COPYRIGHT: RODAKnet
NASZE DROGI - button AKTUALNOŒCI W RR NAPISZ DO NAS