Pokażmy Putinowi środkowy palec! - Łukasz Kołak


 

 

 

 

 

 

 


Pokażmy Putinowi środkowy palec!

Kiedy w niedzielnej debacie Jarosław Kaczyński wypadł zdecydowanie lepiej od Komorowskiego, "eksperci" wmawiali nam remis. Kiedy w środę, podczas drugiej debaty, rozjechał kandydata PO walcem, "eksperci" musieli uznać przewagę szefa PiS. Nie daliby rady wciskać widzom "kitu" bez kompletnego ośmieszenia się. Mówiąc językiem młodzieżowym - taka "chamówa" by nie przeszła. Ale wtedy zaczęli nam objawiać, że debaty i tak nie mają znaczenia a co poniektórzy nawet stwierdzili, że powszechne wybory prezydenckie to oszustwo (prof. Dudek).

Dziś w stacji TVN24 (czy raczej TVN48, jakby powiedział marszałek Komorowski), "komentatorzy" stwierdzili, że wybrany 4 lipca prezydent RP będzie miał niepełny mandat do sprawowania swej funkcji, ze względu na to, że różnica między konkurentami wyniesie kilka tysięcy lub nawet kilkaset głosów. Oczywiście, czego nie powiedzieli wprost, dotyczy to Jarosława Kaczyńskiego. Jeśli to on wygra nieznaczną ilością głosów, będą walić w tubę, że nie posiada dostatecznego mandatu do sprawowania władzy. Jeśli wygra Komorowski, będzie miał, w oczach ałtorytetów dostateczny mandat, aby pokazać opozycji gdzie jej miejsce.

Zwycięstwo Kaczyńskiego jest w zasięgu ręki. Oni już się boją!

Kilka dni temu Amerykanie rozbili u siebie siatkę rosyjskich szpiegów. 4 lipca, w rocznicę śmierci Premiera RP i Naczelnego Wodza - gen. Sikorskiego (ostatniej, jak się wtedy wydawało, ofiary Katynia), pokażmy Putinowi, Miedwiediewowi i stojącym za nimi posowieckim służbom środkowy palec!

4 lipca powiedzmy nasze stanowcze "nie" rządom Anny Chapman et consortes w Polsce! Powiedzmy "nie" rosyjskiej protekcji! Wbrew ałtorytetom , wbrew Wielkiej Orkiestrze Tego i Owego!

Z "zatkanymi nosami i uszami", z rozdziawionymi gębami, z wykształceniem wyższym czy bez, po małym piwku czy na trzeźwo, na Ołpenerze czy w zamkniętym pomieszczeniu, z małego miasteczka czy z metropolii - głosujmy na Kaczyńskiego!

Wybierzmy Polskę!

Łukasz Kołak
Blog autora

03.07.2010r.
RODAKpress

 
RUCH RODAKÓW : O Ruchu Dolacz i Ty
RODAKpress : Aktualnosci w RR Nasze drogi
COPYRIGHT: RODAKnet