Dożynanie - Łukasz Kołak


 

 

 

 

 

 

 


Dożynanie

" O bracia wilcy brońcie się
nim wszyscy wyginiecie"

Kolejna ofiara polityki miłości. "Pokojowa transformacja" wchodzi w nowy etap. Już nie trzeba lecieć nad teren wroga aby zostać dorżniętym. Niedługo będą podżynac nam gardła we własnych domach podczas snu. Niedawno minister Wróbel, dziś asystent europosła Wojciechowskiego. I co najciekawsze, w Łodzi, w której na prezydenta kandyduje współpracownik śp. Lecha Kaczyńskiego, p. Waszczykowski, człowiek który sporo wie o naszej polityce zagranicznej.

Czy mamy bezczynnie czekać aż załatwią nas wszystkich? Może już czas aby obóz niepodległościowy stworzył własne służby ochronne? Przynajmniej jeden ochroniarz, zdeterminowany i gotowy na wszystko w każdym biurze pisowskim w Polsce! Niech nasi wrogowie wiedzą, że drogo sprzedamy własne życia. Rzucamy swój "los na stos", ale nie jesteśmy stadem baranków idących ślepo na rzeż! Czas aby "szaleńcy", którzy biorą sobie na serio wynurzenia "świńskiego ryja" zaczęli się wreszcie bać! Nie dajmy się sterroryzować plującej na Krzyż hołocie!

Dziennikarze bajają dziś o konieczności uspokojenia nastrojów. W awangardzie "uspokajaczy" - Paweł Wroński z sowieckiej ekspozytury w Polsce, czyli "GW". Ci, którzy przez ostatnie miesiące kreowali "gumowego penisa" na nowego męża opatrznościowego polskiej polityki obłudnie wzywają do pokoju.

Donald Tusk obiecywał nam kiedyś, że wyginiemy jak dinozaury. Dinozaury nie ginęły w "katastrofach" lotniczych, ani od kul i noży.

Nawet tej obietnicy, człowiek udający premiera, nie jest w stanie wypełnić.

Łukasz Kołak
Dum spiro, spero
Blog autora

***

Milczenie jest wyrazem przyzwolenia
W związku z informacją o zbrodniczej napaści na biuro PiS w Łodzi i śmiercią przynajmniej jednej osoby wzywamy wszystkie środowiska niepodległościowe i uczciwe osoby w kraju i za granicą do protestu wobec bezprzykładnej napaści prasy i polityków na Prawo i Sprawiedliwość w tym na prezesa Pana Jarosława Kaczyńskiego.Ta ciągła nękająca napaść zaowocowała już śmiercią Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i 95 innych osób pod Smoleńskiem i jak się okazuje nadal zbiera krwawe żniwo.
Stop zbrodniczej dzałalności łobuzów i podżegaczy.

Za Klub "Gazety Polskiej"
Tadeusz Jaskulski - prezes

***

Czytaj także:
Z nożem na Kaczyńskiego
ATAK NA SIEDZIBĘ PIS
WIDZIAŁEM, JAK HODOWANO TO MORDERSTWO
Machina przemysłu nienawiści poszła w ruch

20.10.2010r.
RODAKpress

 
RUCH RODAKÓW : O Ruchu Dolacz i Ty
RODAKpress : Aktualnosci w RR Nasze drogi
COPYRIGHT: RODAKnet