Głos prosto z mostu Poznania - DARIUSZ PIOTR KUCHARSKI


 

 

 

 

 

 

 


Głos prosto z mostu Poznania

Co za news, coś nieprawdopodobnego, czyżby zmieniono badających tragedię w Smoleńsku, a może ktoś miał sen.

Materiały wybuchowe we wraku? To był zamach, grzmią media?!?!?!?! Pomyślałem, to niesamowite, czy prawda wyjdzie na jaw?

Ależ gdzie tam. Czołowi mówcy przez szkło sugerują, podają przyczyny wielce prawdopodobne. Przecież w Smoleńsku w czasie II wojny światowej toczyły się potężne walki i materiały wybuchowe, które po tych działaniach pozostały, mogły zanieczyścić siedzenia i samolot Tu 154M podczas tak silnego upadku(!!!). Natomiast wielkimi zdolnościami wykazał się rzecznik rządu D. Tuska, stwierdzając, że opozycja wykorzysta i to wydarzenie i zacznie się znowu atak na tak zapracowany Tuskowy gabinet (dokładnie jak pamiętam z wypowiedzi dosłownie wyraził się nawalanka!!!!).

Dlatego prosto z mostu Poznania odpowiem: Jeśli stężenie środków wybuchowych z czasu działań wojennych jak podają w telewizji jest tak wielkie to niczym bomby tykające chodzą mieszkańcy Warszawy i zapewne dlatego członkowie rządu są tak naładowani. A jeśli chodzi o poranną, bombową wypowiedz Pawła Grasia rzecznika rządu D. Tuska, to ta formuła jest już całkowicie żałosna, czas zmienić płytkę.

Trzeba otwarcie powiedzieć, że wszyscy, którzy byli zaangażowani w raport Millera, którzy karmili ludzi takimi "nowościami, ustaleniami" zasługują na odwołanie i postawienie przed sądem. Oczywiście mowa tu o osobach sprawujących ważne funkcje w kraju, łącznie z premierem i ministrami zaangażowanymi i sprawującymi nad wszystkim formalną pieczę. Przecież w Smoleńsku zginęli przedstawiciele naszego państwa i czy się to komuś podoba czy nie, brak reakcji i właściwych kroków po prostu nas wystawia na kpiny. Oczywiście, że reakcja musi być ostra, stanowcza, nie tylko z PiS-u, Solidarnej Polski, ale i SLD, Ruchu Palikota i z szeregów Platformy Obywatelskiej oraz PSL. Przecież tu chodzi o dobro państwa polskiego, a nie o jakiś tam mecz towarzyski czy konkurs. Drodzy senatorowie i posłowie wykażcie odwagę i poczujcie się wreszcie odpowiedzialni, bo ktoś was wybrał do polskiego parlamentu w Niepodległej Rzeczypospolitej.

Natomiast odnośnie przysłowiowych już ataków na ekipę PO/PSL. Cóż to przecież oni dzierżą pełną władzę w Polsce od lat. To oni nadzorują i decydują w każdej sprawie dziejącej się w państwie. A jeśli są zaniedbania, błędy i Bóg wie co jeszcze, to muszą zostać pociągnięci do odpowiedzialności. Władza daje przywileje, ale i nakłada obowiązki.

Dariusz Piotr Kucharski

31.10.2012r.
RODAKnet.com

 
RUCH RODAKÓW : O Ruchu Dolacz i Ty
RODAKpress : Aktualnosci w RR Nasze drogi
COPYRIGHT: RODAKnet