Przypomnijmy o Rotmistrzu w Budapeszcie - Michał Tyrpa  

 

 

 

 

 

 

Przypomnijmy o Rotmistrzu w Budapeszcie

***

Mirosław Rymar
Koordynator RR-świat"

Drogi Panie Mirosławie! Dziękuję za miłe słowa i za Wasz wkład w zwalczaną przez polskich urzędników i cenzurowaną przez polskie media inicjatywę obywatelską. To doprawdy zdumiewające, że Sprawa, o którą razem od trzech lat walczymy tak samo wygląda z mojej, krakowskiej perspektywy, jak z Pańskiej - znad Oceanu Spokojnego.

Powtórzę: tekst petycji - do podpisania online, jak i formularz w pliku pdf do wydrukowania - dostępne są pod adresem www.michaltyrpa.blogspot.com

A na koniec raz jeszcze anonsuję wydarzenia, o których z pewnością nie dowiecie się z zajętych Ważnymi Sprawami mediów. W wielu miastach (i to nie tylko w Polsce) trwają intensywne przygotowania do tegorocznych, urodzinowych Marszów Rotmistrza. Tych, którzy dotąd o nich nie słyszeli, zapraszam do obejrzenia fotogalerii z ubiegłorocznego krakowskiego Marszu Rotmistrza:

http://www.facebook.com/album.php?aid=173523&id=300842628258

Zachęcam i do odwiedzania facebookowego profilu akcji "Przypomnijmy o Rotmistrzu" ("Let's Reminisce About Witold Pilecki").

Udowodnijmy, że - wbrew arogancji politycznej, urzędniczej, medialnej itp. władzy - jesteśmy świadomymi, odpowiedzialnymi za dobro wspólne, jednostkami. Pokażmy, że jesteśmy społeczeństwem obywateli.

Przypomnijmy o Rotmistrzu! Trzeba dać świadectwo..

28.11.2010r.
RODAKpress

 
RUCH RODAKÓW : O Ruchu Dolacz i Ty
RODAKpress : Aktualnosci w RR Nasze drogi
COPYRIGHT: RODAKnet