JEDEN JEST NARÓD POLSKI - WIODĄCY PROJEKT RUCHU RODAKÓW

Zdrajcy smoleńscy


 

 

 

 

 

Zdrajcy smoleńscy

10 kwietnia tego roku miną dwa lata od ...?
Od wczoraj, tj. 28 marca 2012 roku, po drugim wysłuchaniu publicznym w Parlamencie Europejskim na temat katastrofy smoleńskiej mamy podstawy by wreszcie głośno mówić o zamachu na Prezydenta Polski i wszystkich poległych pod Smoleńskiem. Profesor Nowaczyk poinformował o dwóch wybuchach na pokładzie samolotu zanim doszło do rozsypania jego szczątków na ziemi.

Nie dało się pozamiatać i trzeba będzie ponieść odpowiedzialność za tę zbrodnię. Zanim jednak nastanie czas sprawiedliwości sądowej którą musi poprzedzić dekomunizacja i lustracja "rozgrzanych sądów" społeczeństwo ma naturalne prawo do oceny ludzi zamieszanych w zamach i matactwa mające na celu jego ukrycie, a obciążenie odpowiedzialnością za katastrofę jej ofiar.

"Operacja zamach" poczęta na molo w Sopocie, poprzez "przytulanki" z kagiebistą - jej mózgiem - na polu śmierci pod Smoleńskiem rozwijała się na naszych oczach. Cóż z tego skoro społeczeństwo pogrążone w żałobie, a potem zaraz zagnane do głosowania na rozgrzanego marszałka przebierającego nogami do ciepłego jeszcze urzędu po Lechu Kaczyńskim pozwoliło sobioe narzucić rosyjską narrację i tym samym zostało spacyfikowane. komorowski uciekał pod kojejny immunitet przed "aferą marszałkową", a Jarosława Kaczyńskiego skutecznie zneutralizowali pisowscy zdrajcy.

Jeżeli oceniano, że "katastrofa smoleńska" była tragicznym wydarzeniem bez precedensu, jeżeli nigdy jeszcze nie zginęło tylu przywódców państwowych i dowódców wojskowych w jednej katastrofie, to jak można ocenić, co wykrzyczeć, gdy nareszcie głośno padło to podskórnie uświadamiane złowieszcze słowo - ZAMACH?!

ZDRADA!!!

Jest tylko jedno słowo na ten czyn i wszystkie kłamstwa medialnych propagandystów i ich zleceniodawców. I pamiętajmy! Trybunał Stanu ma sądzić Mężów Stanu, a nie popsolitych drani "z podwórka" i "hieny cmentarne" żerujące na cmentarzu dumnej Rzeczpospolitej. Póki sądy niesprawiedliwości nie odejdą w niebyt twórzmy listę zdrajców i ich "zasług" dla zwieńczonej sukcesem "operacji zamach".

Niech pętla - na razie społecznego oburzenia - się zaciska! Pętla garroty, bo to mafia ma być karana!

***

"Eksterminacja smoleńska to jedna z najciemniejszych, najbardziej odrażających i wołających o sprawiedliwość kart historii. Splot, zrost, tchórzostwa, bandytyzmu, zaprzaństwa, szmalcownictwa - wszystkiego co najgorsze w "conditio humana" osiągnął swoje apogeum. I nikt, żaden Trybunał w Strasburgu nie ujmie się za niekwestionowanym marginesem człowieczeństwa - w imię praw fundamentalnych ludzkości" - Rolex

***

Debata o zdradzie

Czym jest zdrada? Dlaczego we współczesnym świecie używanie tego słowa jest coraz częściej piętnowane?

"Gazeta Polska Codziennie" rozpoczęła debatę o zdradzie. Głos w dyskusji zabrali i zabierać będą uczeni, politycy i publicyści. Poniżej znajdą Państwo wszystkie teksty opublikowane dotąd w ramach debaty.

- Ryszard Czarnecki "Odwieczna historia zaprzaństwa"
- Barbara Fedyszak-Radziejowska "Zdrada? A cóż to takiego?"
- Zdzisław Krasnodębski "Wielkie słowo"
- Ryszard Legutko "Zdrada unieważniona"
- Tomasz Sakiewicz "Kosmopolityczne przebranka"
- Andrzej Waśko "Pocałunek Judasza"
- Bronisław Wildstein "Nihilizm III RP"
- Andrzej Zybertowicz "Czy zdrada jest słowem tabu"

***

Prosimy o nadsyłanie nazwisk i "zasług" polityków, urzędników, prawników, ekspertów, propagandystów medialnych, "autorytetów" III RP i najbardziej wpływowych pożytecznych idiotów.

1. Donald Tusk - premier rządu III RP
- oddał śledztwo w ręce Rosjan, kłamał w mediach, na kenferencjach prasowych i w parlamencie,
- czuwał nad "smoleńskim oszustwem",

2. Tomasz Arabski - szef kancelarii premiera

3. Bogdan Klich - mini-ster obrony narodowej

4. Radosław Sikorski - mini-ster spraw zagranicznych
- JK - "skąd on już o 9 rano w dniu tragedii wiedział, że wszyscy zginęli?" (no skąd?!)
- w ramach "operacji zamach" zainstalował w moskiewskiej ambasadzie jednego z najlepszych agentów peerelowskich służb powierzając mu zadanie (nie)przygotowania wizyty prezydenta w Katyniu,

5. Ewa Kopacz - mini-ster zdrowia/marszałek sejmu
- "Najmniejszy skrawek, który został przebadany, najmniejszy szczątek, który został znaleziony na miejscu katastrofy, wtedy kiedy przekopywano z całą starannością ziemię na miejscu tego wypadku na głębokości jednego metra i przesiewano ją w sposób szczególnie staranny, każdy znaleziony skrawek został przebadany genetycznie".
- Do Polski po wszystkich pogrzebach przyjechało 200 kg niezidentyfikowanych szczątków ciał - spopielono je i pochowano we wspólnym grobie na Powązkach.

6. Bronisław Komorowski - marszałek sejmu/prezydent
- "prezydent gdzieś poleci i..."
- ucieczka przed "aferą marszałkową" i przejęcie aneksu do Raportu z weryfikacji WSI,
- walka z krzyżem na Krakowskim Przedmieściu,

7. Jerzy Miller - mini-ster spraw wewnetrznych/ przewodniczący komisji badania "katastrofy smoleńskiej". Sędzia we własnej sprawie

8. Marian Janicki - dowódca BOR
- po zakończeniu "operacji zamach" awansowany przez komorowskiego do stopnia generała,

9. płk Krzysztof Parulski - naczelny prokurator wojskowy

10. płk Zbigniew Rzepa - rzecznik prasowy NPW

11. Andrzej Seremet - prokurator generalny

12. Płk rez. pil. Edmund Klich - przewodniczący Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych

***

Ważne linki:

Apel Polaków do Obywateli Europy i Świata
Wersja angielska apelu
Wersja węgierska apelu

Drugie wysłuchanie publiczne w Parlamencie Europejskim na temat katastrofy smoleńskiej
- ... video

Wysłuchanie publiczne w Parlamencie Europejskim w sprawie trudności wyjaśnienia przyczyn Katastrofy Smoleńskiej. "Katastrofa smoleńska. Odrzucona prawda" - ... audio


29.03.2012r.
RODAKpress
RUCH RODAKÓW: O Ruchu - Docz do nas - Aktualnoi RR - Nasze drogi - Czytelnia RR
RODAKpress: W skrocie - RODAKvision - Rodakwave - Galeria - Animacje - Linki - Kontakt
COPYRIGHT: RODAKnet