Wesprzyj
SKRÓT WIADOMOŚŒCI - RP - komentuje Mirosław Rymar
 

 

 

 

 

 

 


* Napisał szwabski dziennikarz o wybrańcu szkopów
Jak to określił z Kijowa nasz korespondent Paul Ronzheimer: "zapytany, dlaczego Niemcy nie dostarczą transporterów Marder i czołgów Leopard, Scholz - płasko formułując - powiedział dziennikarzom, że Ukraińcy są po prostu zbyt głupi, by używać takiej niemieckiej broni" [opinia niemieckich dziennikarzy - przyp. red]. Przykro mi, ale to jest bingo. - Tygodnik Solidarność

Kogoś dziwi ta szwabska buta nazistowskich "nadludzi"? Ich obecna buta została utwierdzona "klęską po IIWŚ", zapewniającymi dobrobyt łupami z podbitych krajów, pracą katorżniczą niewolników i odbudowaną potęgą przy pomocy naszych "sojuszników". Na krwi, ceiepieniu i śmierci niewinnych zbudowali swój dobrobyt przeklęte szkopy! Nie dziw, że rozumieją dążenia kacapów idących ta sama drogą. Swoich odwiecznych sojuszników w szatańskim dziele niszczenia wszystkigo co stoi im na drodze. A "liabilny Bartosiak" (to jego określenie: "taki jest liabilny Bartosiak", gdy musiał przyznać się do pomyłek) jeszcze przed chwilą chciał nas włączyć w strefę dominacji niemieckiej. Taki z niego geostrateg. Teraz już Ukraińcy mu nieco zmodyfikowali oceny i zaczyna mówić jak Polak: "dla nas - powiada - najlepiej by było, żeby Ukraińcy zniszczyli, dobili Rosję". Też do niedawna mówił tekstem amerykańskich kolegów/ekspertów z pełnym szacunkiem o możliwościach 2 armii świata, o zmianach Szojgu, o ... . A tu taka "skorumpowana nic nie znacząca armia Ukrainy" leje kacapów nie zważając na strategiczne trendy mądrali i wszechmocnych wywiadów "płci obojga".

* Ukraina otrzymała samoloty i części zamienne
"Powiedziałbym, nie wchodząc w to, co przekazały inne kraje, że oni (Ukraińcy) otrzymali dodatkowe platformy i części, by mogli zwiększyć rozmiar swojej floty samolotów" - - powiedział Kirby podczas konferencji prasowej. - Niezależna.pl

Można? Można, tylko trzeba było więcej ukraińskich ofiar, więcej fotek "wybrańców herosów" pozujących obok Prezydenta Żełeńskiego. To jest wojna "wybrańcy". Czas to życie! Żadnej łaski nie robicie Jankesi, bo to wy za najgłupszy czyn Ukraińców - oddanie atomu za świstek paieru - podpisaliście Memorandum Budapesztańskie gwarantując razem z "Małą" Brytanią(bo nad imperium już dawno regularnie zachodzi słońce) i z bandycką Rosją (z którą trzeba rozmawiać i robić interesy) gwarancje bezpieczeństwa dla tego państwa. Cała ta wojenna tragedia Ukrainy idzie wprost na wasze konto. Tylko Generał Patton wiedział co należy robić i za to zamordowaliście swojego Bohatera, bo stawał w poprzek "woli politycznej" "wybrańców" "amerykańskiergo suwerena".

* Kacapy ich obudzili wojną!

* Miejscowa hromada uporządkowała polski cmentarz w Hołobach
W imieniu mieszkańców Hołobów Serhij Harbaruk wyraził wdzięczność Polakom: . - Monitor Wołyński

Tak kacapscy bandyci zbliżą do siebie Polaków i Ukraińców. Daj Boże na trwałą, silną więź!

* Rzeczpospolita Trojga Narodów

* Ruscy bandyci napadli na Ukrainę

Mam ogromny podziw dla męstwa i odwagi Ukraińców, zdążających z różnych stron świata,by walczyć o ojczyznę.
Stawiając zaciekły opór rosyjskim bandytom udowodnili, że są prawdziwą wspólnotą-narodem.
Dałbym wiele,by taką odwagę w obliczu agresji wykazali moi rodacy.

*

* Do Europejczyków
Dumni Europejczycy, macie kolejną wojnę! Życzę wam żebyście popękali z tej dumy. W pierwszym rzędzie wszyscy Brukselczycy na terytorium mojego kraju. Walić natychmiast do Brukseli i Berlina z petycjami i pretensjami. Brać waszych "wybrańców" za pysk i egzekwować wasze "suwerenne" prawa. Idioci
- Rodakpress

* "Nasz historyk" na posadzie tej "zmiany"

Kierowana przez prof.A.Nowaka rządowa instytucja, tzw.Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia (TPPR-bis) ogłasza "konkurs na projekt promujący polsko-rosyjski dialog".
To nie jest ponury żart.
To rzeczywistość pod rządami"patriotów".

* "Sky Sabre" ma "niesamowite możliwości"
Brytyjski system obrony przeciwlotniczej trafi do Polski! ... tymczasowo wyśle do Polski - wPolityce

Jedna wątpliwość: rozmieszczenie. Zagrożenie to północny wschód i wschód do granicy z Ukrainą - Królewiec i Białoruś z przesmykiem suwalskim. Kiedy IIIRP zakupi taką broń? A może wyprodukuje? Pod światłym przewodem "wybrańców" IIIRP.

* Znani w Rosji artyści(?) skrytykowali decyzję o uznaniu Donbasu
...znaczna część ludzi (w Rosji) "faktycznie w małym stopniu rozumie, co się naprawdę dzieje". - Niezależna.pl

Ale "głosują", legitymizują i potem to oni pociągają za cyngiel, gwałcą, mordują i kradną. Tacy nieświadomi. Rosja jest bandytą. Tak "lud" jak i przywódcy.

* Aleksander Ścios na tt napisał:
"Prócz A. Dudy,wśród uczestników imprezy otwarcia chińskich"Igrzysk Olimpijskich",nie ma ani jednego polityka Zachodu. Są przyjaciele Moskwy i Chin."

W kolejnym tt dodał:

Miliony "suwerennych" Polaków uważających się za patriotów są wyznawcami tej "zmiany" i tego lokatora Pałacu dla prezydenta Polski. Nasuwa się pytanie czy wszyscy oni są równie żałośni, bezwstydni i zniewoleni jak legitymizowany przez nich reprezentant Obcych interesów? Ponure.
Bojkot chińskich bandytów! Dodam tylko #BojkotDemoKreacji

* "Oblicza Pandemii" - Radio Maryja dało głos zamilczanym

* Morawiecki: "Moja wolność, czy moje życie?" - dorzeczy.pl

Słuchaj no Morawiecki Junior: jak odpowiadał na takie pytanie twój ojciec w stanie wojennym? Bo ja od zawsze wybieram wolność. Bóg dał życie i Bogu je oddam. Z wolnością jest to samo. Wam wara od niej "wybrańcy"!

* Lista hańby - członkowie WRON
W skład powołanej przez gen. Wojciecha Jaruzelskiego Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego weszło 21 osób. Sam Jaruzelski stanął na jej czele, a WRON była oficjalnie administratorem stanu wojennego, chociaż tak naprawdę była ciałem fasadowym. - Fronda.pl

Należy ją poszerzyć o Michnika i jego michnikoidalnych "żołnierzy" kochających jenerała.

31.01.2022r.
RODAKpress

 
98 - 97 - 96 - 95 - 94 - 93 - ... więcej
RUCH RODAKÓW: O Ruchu - Docz do nas - Aktualnoi RR - Nasze drogi - Czytelnia RR
RODAKpress: W skrocie - RODAKvision - Rodakwave - Galeria - Animacje - Linki - Kontakt
COPYRIGHT: RODAKnet