Grzegorz Braun - nowa jakość w polskiej polityce - Zygmunt Jasłowski
 

Rodacy pomóżcie zebrać podpisy
Grzegorz Braun - nowa jakość w polskiej polityce

Jest nas kilkanaście milionów na emigracji (albo więcej) pokażmy politycznemu establiszmentowi, że potrafimy w dwa dni zebrać 100 000 podpisów, by dać szansę kandydatowi walczącemu o katolicką monarchię. Dlaczego nawet prawicowe media odmawiają mu tego prawa? Skończmy z politycznym embargiem PRL-bis, gdzie tylko okrągłostołowy żłób ma prawo rządzić Polską. Ignorowanie Brauna przez media gównego ścieku jest skandaliczne, bo nawet trans-sekaualiści są wymieniani w sondażach.

Rodaku!!! Jeśli już nawet podpisałeś listę Dudy, Kukiza czy Kowalskiego, daj szansę kandydatowi, który od lat swymi filmami służy wolnej, wielkiej Polsce.

W obliczu zdrady i zaniechań obecnego reżymu w tych wyborach wygraną stroną musi być tylko jeden podmiot - naród polski. Jeśli ta władza nie ustąpi, to każdy Polak jak jeden mąż powinien wyjść na ulicę, a także polskie kobiety i dzieci. Te wybory nie mają być jedynie prywatną sprawą prezesa Kaczyńskiego, to są wybory o być albo nie być Rzeczpospolitej, domu przyszłych pokoleń Polaków. Wolna Polska zadba o ofiary Smoleńska, w tym o prezydenta Kaczyńskiego, brata prezesa PiS.

Nie jest rzeczą istotną dziś czy Andrzej Duda ma teścia Żyda, jeśli ten teść zdecydował się że to jest ta ziemia, ten kraj który kocha, miejsce gdzie chce żyć i umrzeć. Polakiem jest ten co się z polskością utożsamia. Ma natomiast znaczenie, jeśli kandydat na prezydenta przemilcza ważne informacje rodzinne i nic nie wspomina o swej słuzbie w ... Geremkowej Unii Wolności.

Nie może być tak w Rzeczpospolitej by ci którzy kłamią jak najęci, ci którzy byt państwa polskiego uważają za teoretyczny, mogli dostać pozwolenie na dalsze rządzenie. Obecny Sejm, te szkaradne, nienawistne twarze, to farsa i kompromitacja naszego narodu. Ten układ sejmowy musi być zniszczony. Dziś nie chodzi o zmiany kosmetyczne, a kłamcy i zdrajcy powinni być rugowani bez względu na to jakiej stronie politycznej służą.

Tak panie Sikorski, naród myśli że jesteście zdrajcami, czy nie wystarczy tych dowodów, których do tej pory mu dostarczyliście. Nie obchodzą nas słupki poparcia w Gazecie Żydowskiej. Piszcie tam o swoich reżyserach, Idach, i o swoich Oskarach. Bądźcie dumni ze swych uczynków, ale od Polski wara!!!

Czy nie godniej byłoby po prostu ustąpić i przestać kalać majestat Najjaśniejszej Rzeczpospolitej? Jesteście władzą uzurpatorska, obcą, niechcianą przez naród, Polski nie rozumiecie i nie kochacie. Meldunek i polski paszport nie dają wam prawa do miana Polaków, bo Polak prawdziwy nigdy nie pozwoli by jego ziemia-matka została skrzywdzona!!! Wy tą matką poniewieracie, traktujecie ją jak dziwkę!!!

Nie lubię tego wyborczego galimatiasu, zbyt dużo dwuznaczności i niejasności. Tu na tych łamach niejednokrotnie dawaliśmy wyraz niechęci wobec pasywnej polityki prezesa Kaczyńskiego. Jest to moja prywatna opinia, ale pominięcie osoby profesora Andrzeja Nowaka na prezydenta RP było olbrzymim błędem. Jestem jednak niemal pewny, że w nowej rzeczywistości Ojczyzna powierzy panu Nowakowi ważne obowiązki.

Ulepieni marketingowo kandydaci mają olbrzymia przewagę medialną, mimo to wyglądają jak wystawione na igrzyska kukły. To jest show, a nie walka o uratowanie Polski. Obudźmy się do cholery!

Zupełnie inaczej przebiega kampania Grzegorza Brauna. Jest rzeczą oczywistą, że dawna wielka Rzeczpospolita mówi jego ustami. Pan Grzegorz rozpoczął swą drogę do pałacu prezydenckiego pod Zamkiem Królewskim, siedzibą prezydentów RP. Na patrona wybrał sobie króla polskiej kontrreformacji. To stąd Rosjanie wywieźli naszego ostatniego monarchę do Grodna, a potem do Petersburga. A obecnie mamy monarchistę jako kandydata na przejściowego prezydenta RP, nie jest to kandydat z dynastii jaruzelskiej, nie jest to nawet kontynuator Lecha Kaczyńskiego. Braun, głęboki intelektualista polski, mówi od serca i do serca o tym o czym wielu woli milczeć. Braun to nowa jakość w polskim życiu politycznym, doskonały analityk i mówca. Gdyby pan Bronek zasłużył, to polonista Braun mógłby nauczyć go nie tylko polskiego, ale i historii. Na oskarżenia anty-semityzmu ukuł Braun gotowy termin - judeorealizm, czyli trzeźwe spojrzenia na sprawy stosunków polsko- żydowskich. Kanydat powiedział m.in. odbudowa państwa Polskiego, musi się oprzeć o atrybuty, które trzyma, stojący na kolumnie Zygmunt III Waza, czyli Krzyż i miecz. Krzyż jako symbol wierności Bożemu prawu przede wszystkim w kwestiach fundamentalnych, przy których nie można iść na kompromisy, czyli rodzina, własność i wolność. Oraz miecz, którym bronić trzeba Polski i Polaków, przed tymi na których modlitwa nie wystarczy.

Tym wszystkim po lewicy i prawicy, którzy boją się strzelnicy wyjaśnia, że tu nie chodzi o to żeby zaraz do kogoś strzelać za węgła, ale o to by Polak umiał się posługiwać bronią by bronić swej wolności. Jest to wycieczka w stronę opłakanego stanu naszej armii, którą Sikorski rozpuścił do domów.

Całkiem słusznie wytknął też pan Braun, że obowiązujący w Polsce tzw. kompromis aborcyjny jest prawem rodem z III Rzeszy Niemieckiej, który trzeba usunąć, bo państwo Polskie powinno prawnie chronić każde życie od poczęcia, zwłaszcza te bezbronne i niewinne. Niestety stanowisko Andrzeja Dudy jest nie do końca jasne.

Nie zabrakło tez słynnych juz "dwóch błękitnych legionow polskich", które pomogą nam w walce o prawdę. Pierwszy legion to według Brauna Polonia, która jest zorganizowana, patriotyczna i świadoma politycznie, która chce wolnej Polski, aby wrócić do niej wraz ze swoimi rodzinami. Kolejni legioniści to święci Polscy, do których powinniśmy się modlić, aby wypraszali nam łaski potrzebne w tej walce. Jesteś Polakiem, lub się nim czujesz, głosuj na Grzegorza Brauna. Tylko on mówi dziś prawdę. Kandydaci prawicy, oddawajcie głosy na Brauna, będzie to nasza wspólna wygrana. Naturalnie, jeśli nie chcecie mieszkać w niemiecko-rosyjskim kondominium pod żydowskim zarządem. Po zwycięstwie przywrócimy ustrój sprzed 1795 roku.

Jesteś Polakiem, lub się nim czujesz, głosuj na Grzegorza Brauna. Tylko on mówi dziś prawdę. Kandydaci prawicy, oddawajcie głosy na Brauna, będzie to nasza wspólna wygrana.

Zaplecze Grzegorza Brauna cały czas gromadzi podpisy, a czas - dodajmy - nagli, wszak zgodnie z wymogami należy je złożyć do 26 marca. Zostało więc już tylko kilka dni! Jak przebiega zbiórka? Podpisy gromadzone są podczas spotkań z reżyserem, wolontariusze zbierają je również podczas organizowanych akcji. Można je również zbierać je na własną rękę, w tym celu na stronie grzegorzbraun2015.pl zamieszczono odpowiedni formularz do pobrania.

dr Zygmunt Jasłowski

Od redakcji Rp:

Wstyd dla "naszych" mediów i ich pracowników zamilczających Grzegorza Brauna.
Onet potrafił dać informację o złożeniu podpisów a wy nie? Wstyd! Wszak on może odebrać głosy Komorowskiemu i już za to warto go zauważać.

"Nasi" go zamilczali! Rozgłosu mu przysparzali nasi wrogowie z gównego ścieku. Wstyd! Wstyd, że taką wiadomość musimy podawać za Onetem. Media niezależne, nasze, wolne, obiektywne, polskie ...
Inna sprawa, że na stronie kandydata też nie ma tej informacji. Też wstyd i brak powagi ze strony osób odpowiedzialnych za stronę.
Niezależna - Klęska Grodzkiej. Brakuje podpisów
..................
Paweł Kukiz złożył podpisy w PKW

TV Republika - Grodzka nie wystartuje w wyborach prezydenckich
Stefczyk.info - Magdalena Ogórek złożyła podpisy w PKW
wPolityce -
Paweł Kukiz zarejestrowany jako kandydat na prezydenta
.................Marian Kowalski stracił pracę - zaiste wyborcza rewelacja, a jakże pomocna
................ Grodzka nie wystartuje

Jakiś zboczeniec, lewacka blondyna, rockowy celebryta, bezrobotny kandydat, a dla Brauna brak miejsca. Co z tego, że "nasi" jak i tak medialni szubrawcy! Obiektywizm bardzo wybiórczy. To ta sama cecha, którą krytykujecie u lemingów i zarządców kondominium.
Polska z PiS-em, bo bez PiS-u Polski nie ma. Ta sama mentalność po obu stronach barykady!

Read more:
http://www.pch24.pl/grzegorz-braun---kandydatura-z-embargo-,34704,i.html#ixzz3VJL1DdFM

25.03.2015r.
RODAKpress

 
RUCH RODAKÓW: O Ruchu - Docz do nas - Aktualnoi RR - Nasze drogi - Czytelnia RR
RODAKpress: W skrocie - RODAKvision - Rodakwave - Galeria - Animacje - Linki - Kontakt
COPYRIGHT: RODAKnet