UWAGA. KOLEJNY ATAK CZARODZIEJÓW - dr Dariusz Piotr Kucharski


 

 

 

 

 

 

 


UWAGA. KOLEJNY ATAK CZARODZIEJÓW

Szanowni Państwo,

obserwuję kampanię wyborczą. Wreszcie społeczeństwo polskie się obudziło, czego dowodem jest strach przed przegraną w obozie władzy PO-PSL i w sztabie popieranego przez nich Bronisława Komorowskiego.

Wybory prezydenckie 2015 mają już zwycięzców, nawet dwóch: Paweł Kukiz za tak duże poparcie, Andrzej Duda również za zebrany wielki elektorat i za zwycięstwo w pierwszej turze. Gratuluję!

Ale Duda jest także człowiekiem pokazującym, że polityka to nie chamskie ujadanie na przeciwnika, obrzucanie konkurenta i jego bliskich oszczerczymi uwagami, a program, kultura wypowiedzi i wizja dla Polaków. Można się z nim nie zgadzać, ale musicie Polacy przyznać, że ten facet ma styl i klasę. Aż dziw, że daje radę, bo jest obrażany: "człowiek z plastiku", "marionetka",..., a to tylko niektóre określenia prominentnych działaczy władzy. Pytam, a gdzie jego prawo do poszanowania godności osobistej, dorobku naukowego, zawodowego.

Drodzy wyborcy, kto wygrał debatę - odpowiedź jest w ostatniej jej części: jeden prezentuje spokój, racjonalne argumenty, drugi dzieli, atakuje, konfliktuje. Szkoda, że znawcy mediów i dziennikarze tego nie widzą!!!!!

Kochani Polacy, wysłuchajcie debatę jeszcze raz, a odpowiedź macie jak na dłoni, sami oceńcie.

Pamiętajmy. Wybory te mają wydobyć osobę godną do pełnienia najwyższego urzędu w Rzeczypospolitej. Tu chodzi o majestat naszego państwa, a nie o kierowanie stodołą.

Cieszyłem się po pierwszej turze, że Polacy zostali odczarowani.

ALE UWAGA, od wczoraj - poniedziałku mamy kolejny atak czarodziejów, nie dajmy się, bo będziemy żałować.

Ja w niedzielę 24 maja idę i wybieram Andrzeja DUDĘ.

Czego tu się bać!!!!

dr Dariusz Piotr Kucharski

24.05.2015r.
RODAKnet.com

 
RUCH RODAKÓW: O Ruchu - Docz do nas - Aktualnoi RR - Nasze drogi - Czytelnia RR
RODAKpress: W skrocie - RODAKvision - Rodakwave - Galeria - Animacje - Linki - Kontakt
COPYRIGHT: RODAKnet