APARATCZYCY PRL I SYN ESBEKA NA LISTACH PLATFORMY OBYWATELSKIEJ - Aleksander Szumański


 

 

 

 

 

 

 


APARATCZYCY PRL I SYN ESBEKA NA LISTACH PLATFORMY OBYWATELSKIEJ

PLATFORMIEJSKIE POMIOTY ESBECKIE DO SEJMU !!!

Trwa walka o miejsca na listach wyborczych PO. Na listach wyborczych pojawiają się m.in. były prezes klubu żużlowego Stal Gorzów Władysław Komarnicki, były sekretarz PZPR-u. Kandyduje też z list PO wicedyrektor gorzowskiego szpitala Piotr Dębicki, syn znaczącego funkcjonariusza SB w Gorzowie. Wcześniej był radnym postkomunistycznego SLD.

Jak wynika z akt IPN jego tatuś Anzelm Dębicki od lat 70. był starszym inspektorem przy szefie SB w Gorzowie.

Na listach wyborczych PO figurują m.in. "bohaterowie" afer podsłuchowych.

Telewizja państwowa TVP i TVN oraz pokrewne stacje, do znudzenia w każdym programie podają nazwiska kandydatów PO na posłów i senatorów prześcigając się nawzajem w oczernianiu kandydatów PiS do ław poselskich, prezydenta Rzeczypospolitej Polski Andrzeja Dudę i jego obietnic wyborczych.

Do tego bajzelamtu dochodzi jeszcze "Zjednoczona Lewica" SLD z kreaturą publiczną, świńskim ryjem i penisem w stanie wzwodu Januszem Palikotem, teraz z siwą świńską bydlęcą brodą. W tym miejscu należy przypomnieć, iż jego ojciec był szmalcownikiem i antysemitą. Patrz https://wzzw.wordpress.com/2010/07/06/krew-na-rekach-palikota/

Dołącza do nich "patriotyczna" telewizja Republika z banderowskim orderem ukraińskiej esbecji redaktora naczelnego "Gazety Polskiej" i rzeczonej telewizji Tomasza Sakiewicza, Ewą Stankiewicz, twierdzący, iż nie widzą antypolskiego problemu w odrodzonej banderowszczyźnie na Ukrainie, Katarzyna Gójska-Hejke podobnie myśląca trwa w nagonce na Radio Lwów i jego redaktor naczelną Marię Pyż - twierdząc, iż Polacy na Ukrainie mają swoją drugą ojczyznę.

Telewizja Republika zamiast piętnować poczynania PO i SLD w swoich "patriotycznych" programach podaje obrazki wyśmienitej polskiej kuchni, sposoby przyrządzania potraw etc. z głupawymi wierszykami Marcina Wolskiego z ukochaniem banderyzmu w tle.

Kresowian, redaktor "Gazety Polskiej" Dawid Wildstein nazywa szabes gojami i jemu "Gazeta Polska" wystawiła nagrobek z gwiazdą Dawida na katolickim cmentarzu przy kościele pod wezwaniem św. Katarzyny w Warszawie.

Pod egidą redaktora naczelnego tej gazety Tomasza Sakiewicza pro banderowską działalność przejęli redaktorzy, Katarzyna Gójska - Hejke, Tomasz Mucha, Dawid Wildstein, Samuel Pereira, Jacek Liziniewicz, czy też z oddali Bronisław Wildstein, ojciec Dawida, prezentujący na okładce polskiego tygodnika "Do Rzeczy" swój policzek plakietką flagi ukraińskiej.

Przemawia: "Jestem Polakiem, pomagam Ukrainie".

W telewizji Republika podobną rolę odgrywa dr Jerzy Targalski aktywista, prelegent PZPR "wybitny polski filosemita" nie kandydujący z list PO (na razie) i Piotr Lisiewicz, jak również Katarzyna Gójska - Hejke i Ewa Stankiewicz z Tomaszem Sakiewiczem prowadzący pro banderowskie programy telewizyjne. W tym środowisku chlubnie zachował się dr Mirosław Boruta, który nie wyraził zgody na cenzurę tekstu ks. Tadeusza Isakowicza - Zaleskiego w "Gazecie Polskiej", za co Tomasz Sakiewicz usunął go ze stanowiska przewodniczącego krakowskiego klubu "Gazety Polskiej".

Ponadto Ewa Stankiewicz oficjalnie wypowiedziała się w publicznym wystąpieniu:

"Kult Bandery nie jest antypolski".

Walka z polskością i martyrologią narodu polskiego na Kresach II Rzeczypospolitej z całą bezwzględnością prowadzona jest przez zespolone TV Republika i "Gazetę Polską". Do tego dochodzi jeszcze parszywa nagonka tych ukraińskich (przecież nie polskich) mediów na Radio Lwów i jego patriotyczną redaktor naczelną Marię Pyż - Pakosz.

KULT BANDERY NIE JEST ANTYPOLSKI

Współczesna Ukraina oparta jest na bandyckich tradycjach banderyzmu i propagandowych osiągnięciach faszystowskich Niemiec hołdujących prawu Goebbelsa, iż rozpowszechnianych 1000 kłamstw staje się jedną prawdą.

Kult Bandery i żydobanderyzm Żyda Walzmana (Poroszenki) nie jest antypolski? Za obrazę Bandery, Szuchewycza i innych banderowców na Ukrainie grozi kara więzienia, również obcokrajowcom!!!

My "polscy antysemici" z oburzeniem patrzymy na pogromy Żydów na Ukrainie patrz

http://aleksanderszumanski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1248&Itemid=1

MY POLSKIM SOBAKOM ZROBIMY DRUGI KATYŃ

My was Polaczki powywieszamy, zrobimy wam drugi Katyń - twierdzą ukraińscy rządzący.

Aleksander Szumański, "Głos Polski" Toronto

11.08.2015r.
RODAKnet.com

 
RUCH RODAKÓW: O Ruchu - Docz do nas - Aktualnoi RR - Nasze drogi - Czytelnia RR
RODAKpress: W skrocie - RODAKvision - Rodakwave - Galeria - Animacje - Linki - Kontakt
COPYRIGHT: RODAKnet