"Długi marsz przeciwko mitom" - Poczet Śmiałych

* Początek marszu
* Etap1- promocja
* Etap2-wspólnota
"Długi marsz przeciwko mitom"
projekt realizowany przez Bez dekretu i RODAKpress

Ten projekt to odpowiedź na Wasze zapytania co dalej w "długim marszu".
Do udziału zapraszamy
ludzi czynu.

Myśl o "długim marszu" do wolnej Polski sformułował Aleksander Ścios. Teraz oddaje w nasze ręce swoją książkę "Nudis verbis - przeciwko mitom". Data jej wydania - 11 Listopada - jest symbilczna, ale i zobowiązująca. Autor zrobił swoje. Prawy Wydawca, pan Paweł Toboła-Pertkiewicz wbrew patriotycznej branży i zapisowi na Ściosa wydał Rzecz, którą my musimy przekuć na dzieło dla Rzeczpospolitej. Stąd odpowiedź na Wasze zapytania co dalej w "długim marszu". Zapraszamy do pierwszego etapu marszu dla ludzi czynu: rozpowszechniamy książkę, a celem naszym jest bestseller! ...czytaj dalej

***

To zaszczytne miejsce służyć będzie dostrzeganiu i wyróżnianiu ludzi, którzy wykażą się śmiałością, odwagą cywilną i intelektualną, która pozwoli im przeciwstawić się zamilczaniu Aleksandra Ściosa i jego książki "Nudis verbis przeciwko mitom". Te postaci, które są znane ze swych osiągnięć i mają moc opiniotwórczą. Tych zatem którzy wbrew politycznej poprawności dostrzegają sens marszu #MarszPrzeciwMitom. Chcemy im w ten sposób podziękować i zachęcić innych prawych ludzi, żeby dołączyli do Pocztu Śmiałych.
Prosimy o przysyłanie linków do materiałów i autorów mówiących o "Nudis verbis przeciwko mitom".

Poczet Śmiałych

otwiera naśmielszy z nas Aleksander Ścios, Autor "Nudis verbis przeciwko mitom". W wolnej Polsce zamieścimy jego zdjęcie.
"Ze świecą szukać u nas tak trafnych i bezkompromisowych analiz jak Ściosa. On nie jest z naszego świata dziennikarskich geszefciarzy i kramarzy pióra, piewców kompromitujących ich kompromisów. Jest totalnym outsiderem, twórcą wyklętym, autorem zbójeckim, więc i na tej płaszczyźnie powtarza los swego Mistrza. Tak, proszę Państwa, my mamy swojego nowego Mackiewicza!"
- napisał Bogdan Zalewski.


Paweł Toboła Pertkiewicz
Dwa lata żaden, nawet "najbardziej patriotyczny" wydawdca nie ważył się wydać książki Aleksandra Ściosa "Nudis verbis przeciwko mitom". Dopiero ten Wydawca bez chwili wahania udostępnił tę jakże ważną dla Rzeczpospolitej Rzecz czytelnikom. Wydawnictwo Prohibita, to nasze wydawnictwo, a Multibook to nasza księgarnia!


Jerzy Targalski
Historyk, politolog, publicysta. Pierwszy, który powiedział o książce "Nudis verbis przeciwko mitom" w TV Republika nawiązując do jej treści i cytując fragmenty ilustrujące część jego autorskiego programu "Geopolityczny tygiel".


Bogdan Zalewski
Dziennikarz radiowy, publicysta, bloger i poeta. Autor pierwszej, wyśmienitej recenzji najnowszej książki Aleksandra Ściosa, który podziękował mu na tt: "Szczególnie za odczytanie książki poprzez myśl i ideę J.Mackiewicza". Zalewski napisał to co wszyscy czuliśmy: "Tak, proszę Państwa, my mamy swojego nowego Mackiewicza!" Historia to odnotuje Panie Bogdanie.


"Ściosajmy" tą książką Polskę i marazm Polaków. Zróbmy to!

Kupujemy i polecamy książkę Aleksandra Ściosa, "Nudis verbis - przeciwko mitom" - Ksiegarnia Multibook

Projekt będzie na bieżąco aktualizowany i jest otwarty na Wasze sugestie i propozycje.

02.12.2017r.
RODAKpress 

RUCH RODAKÓW: O Ruchu - Dołącz do nas - Aktualności RR - Nasze drogi - Czytelnia RR
RODAKpress: W skrócie - RODAKvision - Rodakwave - Galeria - Animacje - Linki - Kontakt
COPYRIGHT: RODAKnet

 

aktualnosci rr dolacz do nas o ruchu rodakow nasze drogi czytelnia ruchu rodakow